Lijmkam Pro A3 – 25 cm
Specifieke A3-vertanding voor gladde vloerbedekkingen
De Lijmkam Pro A3 van 25 cm is uitgevoerd met de specifieke A3-vertanding. Dit profiel wordt gebruikt voor het aanbrengen van lijm bij gladde vloerbedekkingen, zoals PVC, vinyl en rubber, wanneer de lijmfabrikant juist deze vertanding voorschrijft.
A3 onderscheidt zich van A1 en A2 door de eigen tandgeometrie en een tandhoek van 45°. De Pro-uitvoering combineert dit profiel met een 0,6 mm dik blad en een werkbreedte van 25 cm voor efficiënt werken op grotere oppervlakken.
Technische gegevens
- Uitvoering: Pro
- Werkbreedte: 25 cm
- Bladdikte: 0,6 mm
- Vertanding: A3
- Tandbreedte: 0,40 mm
- Tandafstand: 1,60 mm
- Tandhoogte: 1,50 mm
- Tandhoek: 45°
- Indicatieve lijmopbrengst: circa 250–300 g/m²
Wanneer gebruik je een A3 lijmkam?
A3 is geen algemene vervanger voor A1 of A2, maar een afzonderlijke TKB-vertanding. Gebruik deze lijmkam daarom vooral wanneer de betreffende lijm- of vloerfabrikant A3 voorschrijft.
De toepassing ligt, net als bij andere A-profielen, vooral bij vloerbedekkingen met een gladde rug.
Verschil tussen A1, A2 en A3
A1, A2 en A3 hebben ieder een eigen tandmaat en geometrie. De benodigde vertanding wordt niet alleen door de vloerbedekking bepaald, maar vooral door het lijmsysteem en de voorgeschreven lijmopbrengst.
Waarom kiezen voor 25 cm?
De 25 cm uitvoering is vooral praktisch wanneer grotere vloeroppervlakken moeten worden verlijmd. De extra werkbreedte verhoogt de werksnelheid zonder dat de eigenschappen van de A3-vertanding veranderen.
Voordelen van de Pro-uitvoering
- Steviger 0,6 mm blad
- Werkbreedte van 25 cm
- Specifieke A3-vertanding
- Geschikt voor gladde vloerbedekkingen
- Efficiënt op grotere oppervlakken
- Voor professioneel gebruik
Let op: de juiste vertanding en de werkelijke lijmopbrengst worden bepaald door de combinatie van lijm, ondergrond, vloerbedekking en verwerkingsmethode. Volg daarom altijd het advies van de lijm- en vloerfabrikant.